Naše projekty

Vyhledání nových úspěšných retailových prostor

Vyhledali jsme obchodní prostory pro největší e-shop v ČR se spodním prádlem a zahraniční společnost obchodující se zdravotnickým materiálem. Projektům předcházela důkladná analýza potřeb klienta a definice cílové skupiny zákazníků. Výsledkem jsou nové prostory, které jsou nejen provozně vhodné, ale i obchodně velmi úspěšné.

Analýza příležitostí a návrh řešení na snížení realitních nákladů

Analýza příležitostí a návrh řešení na snížení realitních nákladů na nájem a dalších provozních nákladů na nemovitosti. Výsledná úspora přes 10% ročních nákladů. Reference „střední firma“ v Praze s působením v České republice a Slovensku.

Strategická studie možností rozvoje a zvýšení současné hodnoty

Strategická studie možností rozvoje a zvýšení současné hodnoty velkého souboru pozemků a nemovitostí na ploše 40,000 m2 v Praze, reference „velká“ firma se sídlem v Praze s celorepublikovým působením.

Prodej pozemku a plánovaného projektu v Praze

Prodej pozemku a plánovaného projektu v Praze na vybudování bytového domu o pronajímatelné ploše 600 m2 nebo na kombinaci bytového domu a komerčních prostor v přízemí. Odhadovaná hodnota hotového projektu okolo 40 Mio Kč.

Projekt modernizace obchodních zastoupení

Projekt modernizace obchodních zastoupení v celé České republice pro významnou finanční instituci do jednotného koncepčního designu a provozního modelu. Vytváříme nový návrh vnitřního rozložení, návrh vzhledu a vybavení všech obchodních míst. V průběhu roku 2016 budeme tento nový koncept instalovat do celorepublikové sítě 15-ti obchodních zastoupení klienta. Společnost FAMREM, s.r.o. zajišťuje celkové řízení a koordinaci prací na projektu.

Vyhledávání investičních příležitostí

Vyhledávání investičních příležitostí do nemovitostí. Identifikujeme vhodné budovy dle zadání klienta, provedeme potřebnou realitní analýzu příležitostí a rizik, připravíme ucelené doporučení a následně vedeme jednání s prodávajícím dle dispozic klienta. Reference: firma JUBEL, s.r.o., investice do nemovitostí do 50 Mio Kč.